EGE’NİN ADA MANZARALI BERRAK DENİZİ İLE

MAVİNİN VE GÜNEŞİN BAHÇESİ

... Baharın gelişiyle birlikte çiçek açan ağaçların serpilip büyümesine, Ege Denizi’nin o masmavi denizinin altın rengi kumsallara durduğu ana tanıklık etmek istiyorum.
... Fırından yeni çıkmış o sıcacık ekmeğin köşesinden biraz kopartıp ağzıma atmak, Ege’nin leziz zeytinlerinin tadını doyasıya çıkartmak istiyorum.
... Rüzgârın zeytin ağaçlarının yapraklarını ahenkle dans ettiren sakin uğultusunu, sohbet eden kadınların, çocuk havuzunda neşeyle oynayan miniklerin, kumlara vuran denizin, dallara konan ardıç kuşlarının seslerini işitmek istiyorum.
... Balkonları ve bahçeleri süsleyen rengârenk lavantaların o mis kokusunu içime çekmek, içimden “İşte, yaşıyorum ben!” diye bağırmak istiyorum.
... Uzansam dokunabilecekmişim gibi gelen, Çeşme’nin masmavi gökyüzünü, Alaçatı’nın o yazın en sıcak zamanlarında bile serin tutan rüzgârını hissetmek istiyorum.
LOKASYON TANITIM FİLMİ
....

Rüzgarı, denizi, mavisi; Kültürü, evleri, yemekleriyle... Nadide güzelliklerin süslediği bir yeryüzü cenneti... Çeşme’nin farkı doğallığında! Rüzgarın saçlarınızı uçuruşunda, martının haykırışında... Başka bir coğrafyada eşi olmayan, Ege insanının sıcaklığında. Bazı güzelliklere paha biçilemez, biçilmesin de! Çeşme dünyanın en özel, Jardin Eden ise Çeşme’nin en seçkin yerinde. Yaşamınızın en güzel anlarına sahne olacak yeni eviniz, kusursuz bir yaşam için kusursuz bir yaşam alanı...