Çeşme’nin en büyük Projesinde yerinizi alın...

Okudum. Kabul Ediyorum.

JARDİN’İN Rengi

Bugüne kadar gördüğünüz şehirler, gezdiğiniz sokaklar, baktığınız ufuklar... Hepsi Jardin Eden’in manzarasını daha iyi deneyimlemeniz içindi. Çeşme’nin en güzel koylarından birinde, tüm ufka hakim tepenizin manzarasına rengarenk çiçekler ve yapraklar eşlik ediyor. Şimdi gözlerinizi açın ve bu muhteşem manzaranın keyfini çıkarın. Önünüzde çarşaf gibi uzanan masmavi Ege Denizi, ardınızda Çeşme’nin simgesi haline gelmiş fildişi rengi taş evler...

....
....

Çeşme’nin yeşilliklerinde Türkiye ölçeğinde nadir bitkilerden biri olan Neotinea lactea yani Süt Orkidesi yaygın olarak bulunur ve güzellikleriyle gören gözlere bir ziyafet sunar. Küçük çiçekli ve benekli yaprakları olan süt orkidesi Çeşme’nin nadide güzelliklerinden sadece bir tanesi.

....
....
....

Ülkemizde özellikle Ege ve Marmara bölgelerinde yoğun şekilde yetiştirilen zeytin (Olea europaea), Çeşme’nin de içinde bulunduğu Antik Yunan’da kültürel ve ekonomik açıdan en önemli bitkilerdendir. Hikayeye göre Zeus yeni kuracağı şehre insanlığa en değerli hediyeyi veren kişinin ismini verecektir. Poseidon meşhur mızrağını yere vurarak bir at ortaya çıkarır, Athena da yüzlerce yıl bereket ve yaşam kaynağı olan zeytin ağacını... İnsanların huzuruna sunulan bu hediyelerden zeytin seçilir ve kurulan şehrin ismi Atina olarak belirlenir. Zeytin mucizesi hakkında daha birçok bilgi Jardin Eden Zeytin Atölyesi’nde!

JARDİN’İN Artısı Çok!

Açık
Havuz
Çocuk
Havuzu
Beach Club
Gastronomi
Mutfağı
Zeytin
Atölyesi
Gençlik
Merkezi
Seyir ve Dinlenme
Terasları
Konsept
Meyadanları
Wellness & Spa
Housekeeping
24 Saat
Güvenlik
OtoPark
Akıllı Ev
Sistemleri
Hava Kaynaklı
Isı Pompası
Güneş Enerji
Sistemleri
Otomatik
Sulama Sistemi
...Berker Akıllı Bina Sistemleri ile iklimlendirme ve aydınlatma önceden programlanabiliyor, mobil uygulamalarla yönetilebiliyor.
...Havadan suya ısı aktaran sistem Hava Kaynaklı Isı Pompası (Heat Pump) ile %75-80 arası bedava enerji sağlanıyor.
...Yenilenebilir ve çevre dostu Güneş enerjisi sistemleri ile Jardin Eden sakinleri enerji avantajlarından faydalanabiliyor.
... Otomatik sulama kontrol sistemi, toprağın suya ihtiyaç duyması halinde otomatik olarak devreye giriyor, böylece su tasarrufu sağlıyor

JARDİN’İN

Rengi