Çeşme’nin en büyük Projesinde yerinizi alın...

Okudum. Kabul Ediyorum.

JARDİN’İN Dokusu

Dokunmak her ne kadar tek taraflı bir eylem gibi görünse de temas ettiğimiz nesne aynı anda tenimize, oradan ruhumuza dokunur. Bu yüzden sevgilimizin elini tutar, çocuğumuzu başını okşar ya da beğendiğimiz bir objeyi elimize almak isteriz. Çeşme de ruhunuza dokunurken önce teninize vuran rüzgarla başlıyor. Dünyaca ünlü Çeşme rüzgarı, kent yaşamının ruhunuzda bıraktığı tozu süpürerek ferah bir nefes almanızı sağlıyor. İklim Akdeniz, yazlar tabii ki sıcak... Ancak Çeşme rüzgarı asla bunalmamanızı sağlayacak.

....
....

Rüzgar sörfü yapmak için Dünya’nın en elverişli bölgelerinden biri olan Çeşme, özellikle Alaçatı’da bu sporun meraklıları için gerçekten nadir bir ortam sunuyor. Alaçatı, farklı yönden rüzgarların kesişim noktasında yer alırken yılda ortalama 330 gün boyunca esen rüzgarın yazın poyraz, kışın lodos karakteri göstermesi iklimin her daim ılıman olmasını sağlıyor.

....
....
....

Jardin Eden ise Alaçatı’ya sadece 6 km uzaklıkta yer alıyor. Jardin Eden sakinleri için özel olarak ayrılmış Beach Club’da Çeşme’nin altın kumları, tertemiz ve dingin denize karışıyor. Kumların sıcağından fazlasını hissederek rahatlamak isteyenler ise Jardin Eden Spa & Wellness merkezinde buluşuyor.

JARDİN’İN Artısı Çok!

Açık
Havuz
Çocuk
Havuzu
Beach Club
Gastronomi
Mutfağı
Zeytin
Atölyesi
Gençlik
Merkezi
Seyir ve Dinlenme
Terasları
Konsept
Meyadanları
Wellness & Spa
Housekeeping
24 Saat
Güvenlik
OtoPark
Akıllı Ev
Sistemleri
Hava Kaynaklı
Isı Pompası
Güneş Enerji
Sistemleri
Otomatik
Sulama Sistemi
...Berker Akıllı Bina Sistemleri ile iklimlendirme ve aydınlatma önceden programlanabiliyor, mobil uygulamalarla yönetilebiliyor.
...Havadan suya ısı aktaran sistem Hava Kaynaklı Isı Pompası (Heat Pump) ile %75-80 arası bedava enerji sağlanıyor.
...Yenilenebilir ve çevre dostu Güneş enerjisi sistemleri ile Jardin Eden sakinleri enerji avantajlarından faydalanabiliyor.
... Otomatik sulama kontrol sistemi, toprağın suya ihtiyaç duyması halinde otomatik olarak devreye giriyor, böylece su tasarrufu sağlıyor

JARDİN’İN

Dokusu